Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 17 maja 2024 11:59
Przeczytaj:

Walce wicemistrzem województwa w siatkówce

Ostatni weekend był pełen emocji dla waleckiej siatkówki. Turniej finałowy III ligi opolskiej siatkówki odbył się w Namysłowie, a SPS Walce wywalczyło w nim znakomite drugie miejsce.

Źródło: SPS Walce

W sobotę i niedzielę, na parkiecie w Namysłowie, odbywały się pojedynki finałowe. Pierwszy mecz toczył się z Tauron Akademią Siatkówki STAL Nysa, z którymi Walce zwyciężyły 3-2. Następnie przyszła kolej na mecz z liderem fazy zasadniczej - Start Namysłów. W tym spotkaniu również nie zabrakło dramaturgii, jednak tym razem przeciwnicy okazali się lepsi, wygrywając 3-2. Losy turnieju rozstrzygnęły się w niedzielę. SPS Walce pokonało pewnie KS Volley Chrząstowice 3-0.

SPS Walce sięgnęło po wicemistrzostwo Opolszczyzny, co otwiera przed nimi szansę na walkę o awans do II ligi. Już w dniach 12-14 kwietnia drużyna udaje się do mistrza ligi śląskiej, by stoczyć z nim zacięte pojedynki.

Zanim skomentujesz przeczytaj całość w aktualnym wydaniu Tygodnika Krapkowickiego z 19 marca - e-wydanie dostępne tutaj.