Przeczytaj:
Sport:

Siatkówka

Nie ma nudy pod siatką

Siatkarskie drużyny krapkowickiego PV Volley toczyły boje o ligowe punkty. Młodziczki wygrały jeden z dwóch meczów rozgrywanych w ramach III ligi tej kategorii wiekowej, natomiast kadetki przegrały spotkanie z Nysą.

27.01.2023 09:09
Sukces z Sukcesem

Z tarczą wróciły trzecioligowe siatkarki krapkowickiego PV Volley z wyprawy do Komprachcic. Tam nasz zespół ograł gospodynie w czterech setach. W Krapkowicach rywalizowały młodziczki, ale nie udało im się urwać rywalkom choćby seta.

19.01.2023 08:46
Młodziczki spisały się najlepiej

Intensywny weekend miały siatkarki krapkowickiego PV Volley. Na tarczy ze swoich meczów wrócił pierwszy zespół seniorek i kadetki, z kolei radość towarzyszyła drugiej ekipie seniorek i młodziczkom. Te ostatnie wywalczyły awans do II ligi.

13.01.2023 12:04
Grają na potęgę

Na dobre w siatkarskie obroty weszli zawodnicy i zawodniczki krapkowickiego PV Volley. Sporo grania mieli ostatnimi czasy najmłodsi, nie zabrakło też sukcesów i porażek w meczach starszych kategorii wiekowych.

03.12.2022 19:15
Trzynasta para w Polsce jest z Krapkowic!

Amelia Mandziuk i Paulina Emerling zajęły 13. miejsce w finałowym turnieju Mistrzostw Polski U-17 juniorek młodszych w siatkówce plażowej. Zawodniczki PV Volley Krapkowice były jedną z dwóch par reprezentujących Opolszczyznę wśród 16 startujących ekip.

05.08.2022 20:10
Zagrają w finale Mistrzostw Polski

Amelia Mandziuk i Paulina Emerling z PV Volley Krapkowice awansowały do finału Mistrzostw Polski U-17 w siatkówce plażowej kobiet. Krajowy czempionat z udziałem naszej pary odbędzie się w dniach 15-17 lipca w Starym Sączu.

14.07.2022 09:36
Grały z najlepszymi

Siatkarki PV Volley Krapkowice zajęły 21. miejsce na Ogólnopolskich Mistrzostwach w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of Moving. W trzydniowej imprezie rozegranej w Gliwicach udział wzięły 192 drużyny z całego kraju.

08.07.2022 06:30
Srebrny weekend krapkowickich siatkarek

Minione dni należały do niezwykle udanych dla siatkarek PV Volley Krapkowice. W piątek podopieczne trenera Roberta Malka wystąpiły w wojewódzkim turnieju minisiatkówki plażowej w Kędzierzynie-Koźlu, a dzień później w Opolskiej Lidze Minisiatkówki w Komprachcicach.

23.06.2022 21:01
Kolejny sukces PV Volley w minisiatkówce

Dwa ostatnie weekendy bardzo miło wspominać będą zawodniczki krapkowickiego klubu siatkarskiego PV Volley. W rozgrywkach minisiatkówki dziewcząt w kategorii trójek na szczeblu wojewódzkim w dobrym stylu wywalczyły brązowy medal.

27.05.2022 06:26
Krapkowiczanki wróciły z Raciborza z medalami

W sobotę 23 kwietnia w Raciborzu odbyły się finały tegorocznej edycji Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej mężczyzn i kobiet. Na parkiecie Rafako Areny zaprezentowały się także siatkarki z Krapkowic. Młodszy zespół złożony z kadetek i juniorek PV Volley Pebit Krapkowice czekał pojedynek o brązowe medale, natomiast zespół seniorek PV Volley Gero Technik Krapkowice czekał bój o mistrzostwo i złote medale!

26.04.2022 10:05
Mamy siatkarskich mistrzów

Drużyna SPS Walce pokonała Start Namysłów i zwyciężyła w rozgrywkach siatkarskiej III ligi opolskiej. O końcowym sukcesie zadecydował złoty set.

31.03.2022 00:59
[ZDJĘCIA i VIDEO] Wygrały, ale przegrały. Siatkarki się nie poddają!

W sobotę 12 marca krapkowickie siatkarki zagrały drugi decydujący mecz fazy play-off w 3 Lidze Kobiet. Mecz wygrały, ale stracie z Mirażem Głubczyce ostatecznie przegrały.

15.03.2022 12:36