Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 17 maja 2024 09:45
Przeczytaj:

Przegrały po raz szósty

Jesienią podopieczne trener Agnieszki Jochymek na inaugurację ligi wygrały pewnie w Pietrowicach Wielkich (26-19 dla Otmętu – przyp. red.), dlatego kibice mieli nadzieję na powtórzenie dobrego wyniku także w rewanżu. Ten po swojej myśli rozegrały jednak przyjezdne, które w całym meczu przegrywały tylko raz po pierwszej akcji miejscowych i trafieniu z karnego na 1-0 Agnieszki Blozik. Później niewielką przewagę miały już tylko pietrowiczanki, a dwukrotnie udany pościg krapkowickiego zespołu przynosił naszym dziewczynom tylko remis.

W pierwszej połowie przyjezdne prowadziły 6-2, ale w 23.minucie było już 9-9, po celnych rzutach Blozik i Aleksandry Stopy. Później obie ekipy dały sobie jeszcze „po razie” i przy wyniku 10-10 schodziły do szatni na przerwę. Drugą odsłonę miejscowe rozpoczęły fatalnie. Co prawda karnego dla gości zmarnowała Zuzanna Mikosz, ale chwilę później ta sama zawodniczka cieszyła się z „dubletu”, a gdy w jej ślady poszła Magdalena Mynarek zrobiło się 10-14.

Zanim skomentujesz przeczytaj całość w aktualnym wydaniu Tygodnika Krapkowickiego z 20 lutego - e-wydanie dostępne tutaj.