Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 17 maja 2024 09:45
Przeczytaj:

Intensywnie pod siatką

Bardzo zapracowaną końcówkę roku mają siatkarki krapkowickiego PV Volley. W miniony weekend rywalizowały one na kilku „frontach”, tocząc zacięte pojedynki w rozgrywkach różnych kategorii wiekowych.

Nie powiodło się seniorskiej ekipie PV Volley, która w starciu o trzecioligowe punkty po tie-breaku przegrała z drużyną z Chrząstowic. Jeden punkt przywieziony z trudnego terenu to i tak coś, choć przy odrobinie szczęścia podopieczne trenerskiego duetu Robert Malek/Marek Grysko mogły pokusić się o wygraną. Dwa premierowe sety obie ekipy solidarnie wygrały do 17, z kolei w trzecim wielki charakter pokazały grające w roli gości krapkowiczanki. Nasze dziewczyny przegrywały już 6-15 i nie dość, że zdołały odrobić straty, to w końcówce tej partii przechyliły szalę na swoją stronę, wygrywając 25-23! W secie numer cztery miejscowe zrewanżowały się tym samym i o wszystkim zadecydować musiał tie-break. Ten lepiej rozegrały siatkarki z Chrząstowic i mecz zakończył się ich wygraną 3-2.

Zanim skomentujesz przeczytaj całość w aktualnym wydaniu Tygodnika Krapkowickiego z 19 grudnia - e-wydanie dostępne tutaj.