Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 17 maja 2024 10:40
Przeczytaj:

Siatkarski dzień w Krapkowicach

Dobra zabawa, rodzinna atmosfera i rywalizacja na najwyższym poziomie - tak wyglądał Nester Cup 2023, czyli turniej siatkówki plażowej o Puchar Burmistrza Krapkowic, który w niedzielę 23 lipca zorganizowany został przez klub siatkarski PV Volley Krapkowice.

Źródło: PV Volley Krapkowice

Udział w imprezie wzięło 80 zawodników, rozgrywki prowadzone były w trzech kategoriach. W ciągu 9 godzin rozegrano 150 spotkań.

Już od samego rana w kategorii open rywalizowały 23 pary, które dodatkowo musiały sobie radzić również z mocnym wiatrem. Pierwsze miejsce zajęły Daria Szelwach/Oliwia Fait, na drugim stopniu podium stanęli Dawid Ożóg/Piotr Charczuk, a brązowe medale wywalczyły Amelia Mandziuk/Paulina Emerling.

W drugiej części dnia odbył się turniej czwórek siatkarskich, w którym udział wzięło 11 ekip oraz turniej rodzinny, w którym rywalizowało 12 zespołów. Najlepsi okazali się Pismiok/Pismiok, Żuklińska/Żukliński oraz Grzywaczyk/Grzywaczyk. Natomiast wśród czwórek niepokonana była ekipa Wieżowców, drugie miejsce zajął zespół Lawendy, a trzecie miejsce przypadło Kids Team.

Zanim skomentujesz przeczytaj całość w aktualnym wydaniu Tygodnika Krapkowickiego z 25 lipca - e-wydanie dostępne tutaj.