Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 17 maja 2024 10:41
Przeczytaj:

UKS Delfin z kolejnymi sukcesami

W miniony weekend zawodnicy klubu pływackiego z Krapkowic wzięli udział w mistrzostwach Polski w pływaniu juniorów, które odbyły się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zawody te okazały się dla naszych pływaków niezwykle udane.

Autor: UKS Delfin

Na ziemię świętokrzyską udało się trzech przedstawicieli krapkowickiego klubu: Alicja Malkusz, Wiktor Przybyłek oraz Dominik Ćwirko. Podczas zawodów w dobrym stylu zaprezentował się Dominik Ćwirko, który został zwycięzcą finału B na dystansie 200 m stylem dowolnym oraz Wiktor Przybyłek, który zajął drugie miejsce w finale B na dystansie 100 m stylem grzbietowym.

Z dobrej strony pokazała się również Alicja Malkusz, której na dystansie 50 m stylem dowolnym do finału B zabrakło jedynie 0,01 sekundy, a na dystansie 100 m stylem dowolnym w finale B zajęła 6. lokatę.

Ostatecznie powyższe wyniki pozwoliły krapkowickim pływakom uplasować się na dobrych miejscach w drugiej dziesiątce turnieju rangi mistrzostw Polski.

Zanim skomentujesz przeczytaj całość w aktualnym wydaniu Tygodnika Krapkowickiego z 11 lipca - e-wydanie dostępne tutaj.