Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 17 maja 2024 13:45
Przeczytaj:

Wicemistrzynie województwa

Nie zwalniają tempa zawodniczki PV Volley Krapkowice. W ubiegłym tygodniu zdobyły medale, rywalizując w wojewódzkim turnieju w kategorii czwórek siatkarskich dziewcząt w Opolu oraz rozgrywając ostatnie mecze w ramach Opolskiej Ligi Minisiatkówki w sezonie 2022/2023 w Praszce.

Źródło: PV Volley Krapkowice

3 czerwca Zofia Rutkowska, Katarzyna Wotzka, Julia Pismiok, Barbara Kala i Patrycja Szkolny pod czujnym okiem trenera Roberta Malka zostały wicemistrzyniami województwa w kategorii czwórek siatkarskich dziewcząt. Dzięki temu wywalczyły bezpośredni awans do ogólnopolskich finałów Kinder Joy of Moving w Gliwicach.

Dzień później na parkiecie hali w Praszce krapkowickie siatkarki w tym samym składzie potwierdziły swoją dobrą dyspozycję i ostatecznie zajęły trzecie miejsce w Opolskiej Lidze Minisiatkówki w kategorii czwórek siatkarskich. Tym samym oficjalnie zakończyły się wojewódzkie rozgrywki piłki siatkowej w hali i nadszedł czas na letnią rywalizację na boiskach plażowych.

Zanim skomentujesz przeczytaj całość w aktualnym wydaniu Tygodnika Krapkowickiego z 13 czerwca - e-wydanie dostępne tutaj.