Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 17 maja 2024 09:45
Przeczytaj:

Zwycięska seria trwa

Krapkowickie siatkarki z PV Volley po słabszym początku sezonu pokonały na własnym parkiecie bez straty seta zespół LUKS Sukces Komprachcice, odnotowując tym samym trzecie zwycięstwo z rzędu. W niedzielę do rywalizacji o brązowy medal ligi wojewódzkiej przystąpiły również nasze juniorki, które gościły zespół UKS Jedynka Kluczbork. Po zaciętych czterech setach musiały jednak uznać wyższość rywalek.

Źródło: PV Volley Krapkowice

Sobotni mecz świetnie rozpoczęły krapkowiczanki, które dzięki pewnej zagrywce zbudowały dużą przewagę punktową (21:13). Pomimo walki po drugiej stronie siatki pierwszą partię PV Volley rozstrzygnął na swoją korzyść, zwyciężając do 22.

Początek drugiego seta należał do zespołu naszych gości, jednak czteropunktowa zaliczka nie wystarczyła, żeby wyrównać stan meczu i kolejny set padł łupem krapkowiczanek, kończąc się wynikiem 25:18.

Trzecia i jak się później okazało ostatnia odsłona tego spotkania była od początku do końca prowadzona pod dyktando krapkowickiego zespołu. Niesione głośnym dopingiem licznie zgromadzonych kibiców zawodniczki PV Volley zamknęły seta wynikiem 25:14, kończąc tym samym mecz rezultatem 3:0. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została libero PV Volley Krapkowice Joanna Oracz.